POST

در حالی که Hilfigers بدست خسته از Clambering در درب قیچی وار دراماتیک و دور کردن V-12, 650 اسب بخار موتور گیرنده هدیه شما قادر به لذت بردن از تمام کسانی که اسب در نزدیکی نعناع Conditionplus A بدن فیبر کربن ترمز کربن سرامیک و سرعت بالا از 218 Mph خواهد.

آیا شما در حال به نمونه غذایی خیابان savouring بخورید ارزان یا غرقه شدن در ضيافت, گزینه های بی پایان را انتخاب کنید هر جا که هستید در جهان وجود دارد. یافتن هتل ایده آل خود را در TripAdvisor.Dom و سپس به دنبال "مشاورین" در لیست گزینه های قیمت گذاری. هیچ جا زیبایی های طبیعی از درخشش تایلند را از طریق بیش از در پارک های ملی نقطه چین سراسر کشور ندارد. ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. یادگیری به شیرجه رفتن یا جلو در دنده غواصی به کشف ماهی ها و صخره های که این خط ساحلی صفحه اصلی. با نام مستعار 'سحر شادی' Sukhothai هنوز عصر طلایی سیام با مجسمه های بسیار عالی و بناهای شگفت انگیزی و گل لوتوس در آن به یاد می آورد. شب را مهمان برای بینش منحصر به فرد به زندگی خود را صرف. سیب زمینی سرخ کرده هم بزنید غذاهای دریایی و ادویه های معطر کاری خرچنگ کیک بریانی ماهی و میگو همه انتخاب های بزرگ است. سفر با متهور کمی متفاوت است. این نیز ایده خوبی است برای بررسی با مقامات آداب و رسوم محلی خود را برای اطمینان از اینکه شما قادر به برخی موارد را به کشور خود است.

این روزها من ترجیح می دهم رانندگی من سحر رولز رویس و یا من جمعه. مزیت: میلیاردر خود. در حالی که Hilfigers در clambering از طریق درب قیچی وار دراماتیک و دور کردن V-12, 650 اسب بخار موتور خسته بدست، گیرنده هدیه شما خواهد شد قادر به لذت بردن از تمام کسانی که اسب در نزدیکی نعناع conditionplus بدن فیبر کربن ترمز کربن سرامیک و سرعت بالا از 218 mph. البته، هنگامی که آن را به قیمت استفاده می آید به هایلفیگر می رود; او به احتمال زیاد آن را برای حدود $650,000 خریدم و شما میلیون ها پرداخت. هزینه: شرط کارشناسان در Hagerty کلاسیک بیمه ماشین این ماشین می تواند علامت $3 میلیون نفر را در حراج شکستن. همه یاقوت کبود دیده بان انتخاب کننده پخش طرفداران عشق قادر به دیدن مکانیک در کار داخل خود شگفتی کوچک horological بنابراین روند افزایش در سال های اخیر به موارد کاملا از یاقوت کبود شفاف یا رنگی شده است. Standout در این رده Greubel Forsey دو گرداب 30 روش، چرخش در دیده بان بسیار دوست داشتنی از نام تجاری است که قبلا در نسخه های فلزی است. حالا انگار به سختی هر فلزی در شماره گیری یا مورد منهای چند پیچ و پین سیم پیچ در بر داشت. خود دستی زخم دیده بان با ذخیره برق 120 ساعته و دو tourbillons. دفعات بازدید: بیشتر از درس چیزی است که واقعا از پیروزی بیش از شما میلیاردر است کمبود و valueonly هشت خواهد شد ساخته شده است، همه که منحصرا در U S. آه بله فروخته خواهد شد و قیمت آن هزینه: 1.275 میلیون دلار. برای پخش. جت خصوصی در رز طلا رز طلا یک روند در سال های اخیر آن نشده بوده است؟ آن در ساعتهای مکانیکی در خاتم و در محصولات اپل مانند اپل و سازمان دیده بان ظاهر شد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://finance.yahoo.com/news/billionaire-christmas-172736167.html

چرا ما را انتخاب کنید: ما ارائه خدمات شخصی سفر برنامه ریزی را به رویاها و آرزوها تحقق یابد. سفر به بازار شب افشاگری واقعی است. این صفحه خوشمزه از رشته فرنگی برنج هم آراسته با بادام زمینی پر از عطر و طعم است و می تواند در خدمت با میگوی تازه مرغ توفو یا سبزیجات. این مرکز تایلند کسب و کار اقتصادی و توسط خانه خانواده و معابد منتقل می کند امور سیاسی اما قایق سواری در شهر "مشتاق" یا کانال ها، شما یک نگاه اجمالی به زندگی روزمره مردم تایلند به عنوان. با دکه های خیابانی و شب بازارهای سراسر کشور، واقعا آسان به انتخاب کنید تا یک غذای سبک هر جا که هستید در تایلند است. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. در امتداد ساحل، شما خواب آلود روستا که در آن شما می توانید تماشا ماهیگیران محلی آوردن روز گرفتن در حالی که جزایر سنگ آهک بسیار زیادی از دریا برای پاداش cruises را پیدا کنید. این راهنمای بیشتر عمیق چه شما میتوانید به بینید و تجربه در این کشور متنوع delves. شهرها، مدرن و باستانی، که در آن شما می توانید تور بازارهای خیابانی پر از لذت آشپزی نیز دارد. در بخش شمالی تایلند چیانگ مای میراث کشاورزی غنی است.