POST

شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی مشاورین.

به شرق خلیج Sapparot کشتی فرود که در آن واقع شده است، و کوک Salas خلیج است. به طور کلی آن امن به خوردن غذاهای در ارائه در هر رستوران و یا از یک سبد خیابان در نظر گرفته است. تایلندی آشپز مجرب و منوی گسترده هستند. Suvarnabhumi فرودگاه قدیمی به ارث برده، هوانگ دان کد فرودگاه بین المللی "bk" و هوانگ دان به عنوان "DBE" کدگذاری شود. بیشتر... Krabi همه چیز را در ارائه تجربه تعطیلات فوق العاده و فراموش نشدنی است. مک: صفری. آبشارهای متعددی در دسترس و قابل دسترس هستند. اگر شما مناسب لباس پوشیدن، محوطه کاخ اتاق در حال تغییر است و لباس و کفش را به بازدید کنندگان unacquainted آشنایی. بیشتر...

بانکوک Melia است نماینده Melia را استراتژیک تمرکز بر رشد بین المللی است که Melia ساخته شده است که اولین گروه هتل های اسپانیایی به هتل باز در بازار مانند چین، آمریکا و امارات متحده عربی قرارداد جدید با سرمایه جهانی (TCCAW)، عضو گروه TCC یکی از بزرگترین رنگ کسب و کار در تایلند، افزایش قابل توجهی به Melia در رشد و توسعه در آسیا را فراهم می کند. بانکوک Melia در منطقه پر جنب و جوش Sukhumvit واقع شده است نقطه عطف دیگری در Melia در دراز مدت همکاری با گروه TCC که دهانه سالهای زیادی و یکی است که بر پایه احترام متقابل و اعتماد و مفهوم مشترک از مهمان نوازی ساخته شده است. برناردو کابوت Estarellas ارشد معاون آسیا و اقیانوسیه Melia هتل بین المللی گفت: "ما اعتماد به نفس زیادی به همکاری با دارایی جهان راه اندازی نام تجاری هتل Melia & استراحتگاه در مقصد پر رونق مانند بانکوک، می دهد". "استراتژی ما باید با شرکای اصلی محلی است که دید ما، فلسفه و فرهنگ حتی بیشتر است تا زمانی که ما داریم دوم ورود ترین کشور در جنوب شرقی آسیا بازدید همراه است. معتقدم Melia هتل بین المللی سابقه بی عیب و نقص از 60 سال در مدیریت هتل و فرهنگ اسپانیایی سرویس ما برای رسیدن به رشد در حالی که ارائه یک تجربه بی بدیل مهمان اجازه خواهد داد." مدیریت تحت نام تجاری هتل Melia & استراحتگاه هتل مجلل و با نام تجاری جدید نمونه کارها را این شرکت در حال حاضر قوی از استراحتگاه های شهری سراسر جهان تقویت خواهد شد. بانکوک Melia مجموع 315 لوکس اقامت مهمان و پیشنهاد استثنایی F & ب ها اسپا امکانات، مرکز تناسب اندام و جلسه تسهیلات، ویژگی های مکمل بازی توسعه فضای خرده فروشی و دفتر. "ما به گسترش روابط ما با Melia، علاوه بر این ویژگی سوم خوشحال هستند. ما متعهد به آوردن بهترین مهمان نوازی به تایلند ایستاده و قویا بر این باورند که Melia بانکوک را بیشتر دید ما ایجاد محصول منحصر به فرد و خدمات ارائه شده برای ما مهمان."استیفن گراور Nishant رئیس اجرایی دارایی جهان گفت.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079789.html

Plenty.f کامل شن و ماسه سفید برای آرامش honeymooning هر دو غواصی و snorkelling سواحل صخره های مرجانی مانند فی کخ کخ Samui چیزی جزیره و غیره. سکه satangs 10-5-1 و کوچک هستند. پاتایا هتل پاتایا در پاتایا های راهنمای نقشه چانگ کخ เกาะช้าง بزرگترین میان جزایر 52 برادر نیز جزیره دومین کشور پس از پوکت است. مشاورین شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی. سال نوی چینی اطراف پایان ژانویه یا اوایل فوریه، با توجه به ماه می گیرد. آنهایی که فعال تر می توانید سعی کنید برخی از سنگ نوردی و قایقرانی، قایقرانی، غواصی و snorkelling و یا فقط به صرف یک روز یا دو برای رقص جزیره. دامنه های خوابگاه از luxuriously منصوب پشت هتل با امکانات فوق العاده کنوانسیون به خانه ساده خوش آمدید. این لینک برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.