POST

دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد.

سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد.

در ماه پیش، ما وظیفه است و مسئولیت اطمینان حاصل شود که کار زندگی Majestys را نیز به رسمیت شناخته شده و مورد احترام در سراسر جهان است. بنابراین ما نیز خواهد شد برجسته ملی توسعه گسترده از اعلیحضرت اواخر پادشاه Bhumibol Adulyadej کار می کند. تات و گردشگری فراهم کرده و راه سفر از جمله کنسرت یادبود موسیقی جاز 26 27 نوامبر, 2016 با ورود در دو منطقه برنامه ریزی شده تحت عنوان: 1) Wat Phra رم در Ayutthaya: این می خواهد موضوع جاز در میراث جهانی شکل جاز که توسط ارکستر همراه است. هنرمندان معروف انجام جنیفر کیم Pongsak Rattanapong (Aof) و دیگران باشد. 2) قهوهای مایل به زرد Laem، سوک Saen ولسوالی بوری جاز در ساحل: این عملکرد را با حضور دکتر Pathorn Srikaranonda، یک نوازنده از گروه Amphornsathan جمعه را با کدام ح پادشاه استفاده می کنید افتخار باشد. دکتر Pathorn خواهد شد انجام ساخته های موسیقی ح پادشاه همچنین بحر تفکر غوطهور شدن خاطرات شخصی خود را با پادشاه اواخر انجام. در هر دو واقعه تات خوراک های سنتی محلی، نمایشگاه پروژه های سلطنتی طرح های رویال رویال ایستگاه کشاورزی و OTOP محصولات ارائه می کنند.

Http://www.thaitravelblogs.com/2016/11/tat-has-kick-started-its-promotions-for-the-high-season/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد.