POST

شمال که نشانه دستفروشان چند ما نزدیک با پیشنهادات Ofjet اسکی و طناب چتربازی شروع در 1,500 Thb و Thb 1200 بود.

تمام اطلاعات خود را در مد خوب و پاک و روشن و دوستانه وجود دارد. هنگ توسط قایقرانی نور ستاره است سفر خوبی برای که دوست دارد "زمانی که دیگر را متوقف کند، سفر" سفر توسط این برنامه شما به Phang آنگا خلیج قایقرانی، غارها، دریاچه و یا هنگ در فضای تقریباً تاریک... Ac. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه. که شما، آنچه شما فروش، جایی که شما هستند، هنگامی که شما برای باز کردن و نحوه تماس با شما. پیدا کردن نرم افزار Nero در باغ مرجانی فوق العاده با 30 متر دید فوق العاده. همچنین ماجراجویی تورهای مانند قایقرانی، قایق سواری در کوه پیمایی فیل در انتظار شما جهت اکتشاف... تور کرجی که بیایید شما بیشتر و در هر توقف شوم.

همانطور که برای دستفروشان، آنها را خارج از کنترل نیست. انگار حداقل یک نشانه دائمی بر روی ویستا سرویس ورودی که علائم است که می توانید و نمی تواند. شمال که نشانه دستفروشان چند ما نزدیک با پیشنهادات ofjet اسکی و طناب چتربازی شروع در 1,500 THB و THB 1200 بود. با کمال تعجب، دیدیم هیچ فروشندگان راه رفتن در اطراف فروش تنقلات sarongs و یا سایر خرده ریز beachy. جنوب نشانه ای که ما در تمام زحمت نبودند. ما appreciatedhaving هر دو گزینه و که دستفروشان معطل نمی کند و در عوض به سرعت به سایر مشتریان بالقوه bounced غافلگیر شدند. نکته: اطراف جاده اصلی نیمه راه نقطه از Patong ویستا سرویس خود را برای سرخ با علامت زرد است که می گوید سعودی رستوران نگه داشتن چشم را. درست در شمال این برجسته شما طناب چتربازی, جت اسکی, و rentable چتر و تشک را پیدا کنید. جنوب این است که در آن شما ساحل بدون دستفروشان را پیدا کنید. فوق العاده تجربه مناظر پانوراما جزیره مشاهدات froman چشم پوشی کردن (یا دو یا سه) شانس شما ام کیپ Phromthep readabout در طول زمان خود را به تحقیق برای انجام در پوکت کارها هستند. اگر شما علاقه مند در چیزی شبیه به این، انگار خبر خوب: تعداد نظرات به همان اندازه زرق و برق دار (اگر نه بهتر از کیپ Phromthep) سراسر پایین جزایر نیمی خال خال وجود دارد. Karon ديدگاه میمون تپه (Khao Sae) نظر Phromthep کیپ (Laem Phromthep) رنگ تپه آسیاب بادی (توربین بادی) نظر برخی از نظرات در بالاترین تپه در جزیره و شهر و دور خط ساحلی را نادیده می گیرند.

Http://tielandtothailand.com/things-to-do-places-to-go-in-phuket/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

مردم مثل همیشه... مک: صفری. ایستگاه رنجر – ناهار ناهار پیک نیک در ساحل خدمت است. اگر شما سفر به جزیره مرجانی و ویلا جزیره توسط کرجی، مقدار زیادی از زمان برای لذت بردن از این paradises جزیره گرمسیری برجسته کنید. تور جزیره کی کخ یک تجربه کاملا جدید را به شما ارائه می دهد. یک بار Dompleted و فرم پرداخت با پاپ و یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. وب سایت مشاورین درست کار نکند ممکن است. یافتن هتل ایده آل خود را در TripAdvisor.com و سپس به دنبال "مشاورین" در لیست گزینه های قیمت گذاری.