POST

شده به فلوریدا "آفتاب دولت"، که ترک شما غرق.

با توجه به گردشگری پی در پی در حوالی این ساکنان چیزی به انسان حضور habituated و qualms درباره حیواناتی خود بسته چیپس یا بطری آب و یا حتی کلاه خود را ندارند. بزرگترین موزه باز روی زمین در این مکان به نام لوکسور (luxor) است. سازه های میراث دیگر به حوالی دربار Itmad-ud-Daula چین حدود Rauza قلعه Sikandra Radhasoami Satsang Fatehpur Sikri و آرامگاه اکبر است. سواحل زیبا پودری و آب گازدار مطمئنا شما با بی نظیر انرژی و شور و شوق پر کنید. Sought-after ترین مقصد تعطیلات در جهان شما باید نیویورک به عنوان توریست و نه به عنوان یک تاجر را ببینید. شما می توانید تماشا پر جنب و جوش و پرندگان و حیوانات غیر معمول در ذخایر و پارک ها مانند پارک ملی Seychellois هورن. کشتی های ستاره در طول روز کمک می کند تا لذت بردن از زیبایی خیره کننده فرودگاه ویکتوریا هاربر. سپس ونیز بهترین مکان برای انتخاب کردن برای لاله و آسیاب های بادی - امضا از آمستردام اگر می خواهید به صرف تعطیلات خود را در یک محیط کاملا متفاوت است. اگر شما می خواهید برای لذت بردن از زیبایی طبیعت و می خواهید بدانید در مورد فرهنگ غنی و میراث هنگ کنگ شما باید جزایر کوچک دورافتاده را ببینید. یک جای خوب برای بازدید است آدم خلق اوج علاوه بر بسیاری از میراث جهانی، مانند ارتفاعات Polonnaruwa تاريخی و مرکزی به نام چند.

عکس: dronepicr@flickr (CC توسط 2.0) ضربه فنی Lanta Yai این جزیره بخشی از مجمع الجزایر ضربه فنی Lanta و خوب برای کسانی که می خواهند لذت های ساده مناسب است. شایع ترین محل اقامت در Ko Lanta Yai ارائه شده در فرم کلبه بامبو است. جزیره سرویس های کشتی و پناه از اقامتگاههای تفریحی توریستی پر ازدحام را ارائه می دهد. عکس: برایان Snelson@flickr (CC توسط 2.0) Nosey Parkers فیل اردوگاه Palling اطراف با فیل ها در اردوگاه فیل پارکر Nosey سرگرم کننده برای تمام سنین در Krabi است. گروه و خوشی را در بیابان با این حیوانات زیبا. تخفیف برای گروه های بزرگ وجود دارد. عکس: libargutxi@flickr سی سی BY-SA 2.0) افسانه های ماهیگیران Pranang غار محلی می گویند خانه اسطوره ای دریای شاهزاده خانم است در غار Pranang. یک لحظه به لذت بردن از محیط خانواده سلطنتی افسانه ای به نفع را به عنوان شما را از سرزمین اصلی Railay ساحل به سمت غار قدم زدن. برنامه ریزی شما Krabi شده زمانی که برای رفتن? آب و هوا در کرابی بهتر از اواخر ژانویه تا ماه مه است: شما پیدا روز گرم و روشن آسمان. اگر شما بین ماه مه و نوامبر شانس بالا است که برنامه های شما ممکن است دریافت دارد موسمی خارج خواهد بود.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو https://www.getyourguide.co.uk/krabi-l2174/

متعدد کاباره ها، رستوران ها و بارها به وجود دارد. 40000 مایل از مسیرهای خوبی نگهداری و 15,000 مایل نردبان از طریق مناطق کوهستانی است. هرگز ترک نیوزلند بدون رفتن به روباه و فرانتس یوزف یخچال در جنوب جزیره. در بخش جنوبی باید بازدید ییل پارک ملی است. مراجعه به "دولت آفتاب فلوریدا را ترک شما غرق. سری لانکا نیز شناخته شده برای سواحل دیدنی است و بسیاری دارند. شما ممکن است غواصی جنگل مسیرهای پیاده روی باهستگی و بیشتر در حالی که در اینجا لذت ببرید. کسانی که علاقه مند به غواصی نیاز به هر گونه further―people آمده به مایا خلیج با تنها هدف از غواصی نگاه. چند مکان به نام پیرنه Sistema مرکزی Sistema Ibérico و سیرا نوادا است.