POST

در اینجا شما خواهید دید انواع سرگرمی از میله میله، دیسکو، Gogo-کاباره دهد و خیلی بیشتر.

تضمین پایین ترین قیمت! این نشان می دهد در واقع برای تمام خانواده! شبکه Reserve123 بزرگترین سرویس رزرو مستقل در جهان با 10000 تور و فعالیت در سراسر جهان ارائه می دهد. © 2016 مشاورین LLB کلیه حقوق محفوظ است. هنگ بازدید کنندگان باید نادر بیل بینی ری هیبرید بین کوسه و پوماهی تاکید کرد. اینجا شما می توانید همه نوع سرگرمی از بارها و دیسکو و Gogo میله و کاباره را نشان می دهد و خیلی بیشتر پیدا کنید. نمایش کشتی تمساح توسط بانوی هنرمندان شاهد و بازدید از مزرعه تمساح. تاریخ و زمان آخرین "Shipwrecks منطقه" شامل انواع ماهی است که خوراکی است. طیف گسترده ای را متناسب با هر اولویت وجود دارد.

در حالی که سرویس آپارتمان اکثر اموال را خواهد شد، نیز وجود داشته باشد اقامت مارک با واحد اجاره به مستاجرین در صورت اقامت طولانی. آپارتمان های یک خوابه و دو خوابه و سه خوابه و چهار خوابه همه در دسترس باشد، هر یک بزرگ و مبله با کیفیت بالا وسایل و اتصالات در سراسر. اتاق در سطوح بالایی ساختمان طبقه 41 نمایش خیره کننده از جنگل مجاور را فراهم می کند. اموال خانواده دوستانه خواهد شد ویژگی استخر جلسه اتاق لابی سالن اقامت دلی، ورزشگاه بزرگ مجهز به آخرین تجهیزات و آبگرم. مهمان نیز دسترسی آسان به طیف وسیعی از بارها و رستوران ها و مغازه ها و تئاتر و دیگر امکانات شیوه زندگی است که 1453 Maslak وسیع را تشکیل می دهند داشته باشد. با دسترسی آسان به بزرگراه گذاره و مترو استانبول، شبکه راه آهن حمل و نقل سریع است که در خدمت شهر, مهمان می تواند کشف و همه چیز است این قسمت فرهنگی غنی را تجربه گشت و گذار کشتی در تنگه بسفر پیاده همهجانبه مناطق تاریخی این شهر برای یادگیری در مورد تاریخچه استانبول را به عنوان قسطنطنیه پایتخت امپراتوری روم از جمله; تورهای مسجد آبی Hagia سوفیا موزه توپکاپی و بسیاری دیگر. خانم Suphajee Suthumpun گروه اجرایی شهر یافت بین المللی، گفت: "ما به همکاری با Abduljawad به نام تجاری شهر یافت به ترکیه برای اولین بار خوشحال هستند. این گام مهم در توسعه جهانی ما است و ما را در موقعیت خوبی برای توسعه بیشتر در سراسر اروپا، خاورمیانه و فراتر از آن قرار می دهد. ما به ارائه ما مهمان نوازی بخشنده منحصر به فرد برای مهمانان در هنگام باز کردن درب در سال 2018 مشتاقانه." مدیر اجرایی از Abduljawad برگزاری شرکت گفت: "پروژه Maslak 1453 یکی از صحبت در مورد است پروژه ها در استانبول و مقصد توریستی منحصر به فرد در حق خود را می خواهد. ما اعتماد به نفس است که با شهر یافت را تجربه هتل ها و استراحتگاه و خوابگاه سرویس در بازارهای کلیدی در سراسر جهان، این دو شهر یافت ثانی خوابگاه Maslak استانبول چراغ مهمان نوازی بخشنده برای بازدید کنندگان از سراسر جهان تبدیل شوند." بین المللی شهر یافت در حال حاضر عمل خواص 29 در سراسر جهان و 45 پروژه تایید را در خط لوله در سراسر چهار علامت های تجاری متمایز است: شهر یافت ثانی, dusitD2, شاهزاده شهر یافت و Devarana شهر یافت.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079778.html

ساحل منحنی از شمال به جنوب و تا حد زیادی توسط درخت پوشیده تفرجگاه و ساحل جاده که، در نقاط شمالی و مرکزی توسط هتل ها و رستوران ها به صف paralleled. بازدید کنندگان چنین بی دقتی را به دخمه قدیمی ناپدید می شوند و تبدیل به بخشی دائمی ریپلی خالی از سکنه ماجراجویی شناخته شده است! فرهنگی extravaganzas و بانوی دهد پسر، جزیره سفر و مسافرت که رتبهٔ ماجراجو شما ببر باغ وحش و باغ گرمسیری – آن همه وجود دارد، و سپس برخی از! تصاویر در این وب سایت برای تصویر تنها واقعی است. بزرگترین توهم و سلامت موزه هنر جهان. تماشای برنامه های مربوط به مربیان با ببر و تمساح. پاتایا nestled در امتداد خلیج زیبا در ساحل شرقی خلیج تایلند حدود 105 کیلومتر جنوب شرق بانکوک. به عنوان revellers کشف آن صحنه زندگی شب برق که در آن نوشیدن و مهمانی تا سحر ادامه پس از تاریکی، اقدام به خیابان ها، مبدل می شود. برای لذت بردن شما وحشت زده اساتید چیز عجیب و غریب, موزه ریپلی داستان خالی از سکنه این همکاران و استقرار آنها زنده اند.