POST

همراه با ایالات متحده، بریتانیا و فرانسه، مکزیک نیز در میان بهترین مقصد است.

ساحل عاشقان و دوستداران حزب به این مقصد هر سال تعداد زیادی گله. ایالات متحده، انگلستان و فرانسه، مکزیک نیز در میان بهترین مقصد است. اگر شما به دنبال یک تجربه آدرنالین-پمپاژ، سپس کرالا انواع پرماجرا بازی ارائه می دهد. این شهر بین المللی، درست آن می رستوران های مرسوم، مد روز خود کلیسا بارها و تمام فروشگاههای سنتی چینی است. کارائیب محل بسیار خوبی برای کسانی که لذت بردن از سواحل و نور خورشید لذت بخش است. 33 نرو، بروکسل، بلژیک یکی از عمیق ترین و بهترین استخرهای سرپوشیده جهان 33 نرو عمو در بروکسل بلژیک واقع شده است. در مالیندی، پارک ملی دریایی تجربه غواصی بزرگ ارائه می دهد. برای دوستداران طبیعت سوئیس یکی از رومانتیک ترین نقاط تعطیلات در جهان است. واقعا دشوار است برای تصمیم گیری است که مقصد ترین مقصد تعطیلات در جهان است. علاقه مندان به پرنده نگری بیش از خوشحال با این تعطیلات کنیا را به یکی از بهترین نقطه پرنده نگری در دنیا اتفاق می افتد خواهد بود.

نوشیدنی های پرتاب گیاهان تایلندی به مخلوط مانند سحر و جادو می نوشند, به طور طبیعی-پروانه سیاه پایه zested تا با عسل و لیمو. Montree جاده شهر پوکت + 66 (0) 89-472-0672. روزانه 10 صبح تا 10 شب باز است. نام Cariocas بستر & سالن آن ممکن است اشاره به شهر برزیل از ریو, اما این رستوران شهر پوکت تاثیر گذار مکزیکی نوار خدمت غذا همراه با نوشیدنی های خلاق از آلمان mixologist Florian Niessing. نقد کوکتل لیست انواع خانه تزریق و انتشار آثار کلاسیک مانند سن negronis. نیش شامل ی nachos quesadillas پیتزا و میگو ceviche را. 371/22-26 Baan Phu Anda هتل Yaowarat جاده، شهر پوکت + 66 (0) 76-218-403. باز سه شنبه-دوشنبه 7 صبح - 12:15 بعد از ظهر. باشگاه لوکس ساحل در چند سطح ساحل باشگاه این رویایی بیش از فضای رفتگان توسط نیکی ساحل در ساحل نسبتا دست نخورده Layan طول می کشد. بخشی از رویای پوکت هتل & آبگرم، باشگاه ساحل همه sunbeds سفید ترد است و صنبدس اطراف آن دو استخر شنا. خود ظهر جمعه (ظهر تا 3 شب) ویژگی های بوفه غذاهای دریایی با موضوع جهانی مواد غذایی است که هر هفته تغییر می دهد. Layan ساحل، Soi 2 Thalang, + 66 (0) 76-609-888.

Http://sg.asia-city.com/travel/news/best-new-restaurants-cafes-hotels-and-attractions-phuket شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

گردشگران از سراسر جهان به اینجا برای لذت بردن از سواحل و unmentionables دیگر نیز آمده است. واقع در میان حیات وحش عجیب و غریب زامبیا خانه از مواد طبیعی ساخته شده است و استخر واقع در خارج از ایوان لذت در خود است. تایلند سرزمین طلایی شاید به خاطر مزارع برنج براق سواحل معابد شن pearlescent درخشان و خیره کننده می نامند. سپس شما نیاز به لذت بردن از سفر به باغ Tuileries و چپ بانک باغ لوکزامبورگ. خوش آمدید به جزیره بزرگ تایلند پوکت. اجرای Kathakali وال لام کالی مسابقه قایق و Kalaripayattu زناشویی سخت ترین هنر استاد در اجرای برنامه های جهان هستند تنها برخی از آنهایی که مهم است. استخر ویلا بسیاری از رفت و آمد مکرر را احاطه کرده و آب های آبی تازه میان چشم انداز سرسبز سبز به نظر می رسد درست مثل بهشت. 19. اکثر گردشگران می گویند آنها هرگز احساس خوب هزینه های بسیار. D'Estess ویلا هتل دریاچه Cosmo ایتالیا d'Este ویلا در دریاچه Cosmo در ایتالیا واقع شده است. خوب، این کمی از هر دو، واقع است.