POST

تایلند آرایه وسیعی از مقصد برای انتخاب است: ارزش از سایت های تاریخی مانند بانکوک, Ayutthaya, چیانگ مای، و همچنین Sukhothai.

پاتایا آرامش محیط گرمسیری برای تعطیلات به یاد ماندنی مترادف با هر عنصر است. مک: صفری. شهر بانکوک در چین در یک ترقه شیر رژه های رقصنده موسیقی زنده و بارهای از اصطبل مواد غذایی قرار می دهد. گنجینه های آرام جمع میان هیاهو بانکوک در انتظار کشف. بازدید کنندگان می توانید صنایع دستی از ابریشم، نقره و سایر جواهرات، چتر و چوب به صورت محلی به عنوان سوغاتی بی زمان تولید. لطفا صفحه را برای دیدن آخرین قیمت در بانکوک را تازه کردن. کارت هدیه بین المللی با مژه ممکن است لینک نماد حداکثر استفاده دستگاه خودپرداز، اگر چه ممکن است هزینه سنگین معامله. بیشتر... پوکت هتل پوکت راهنمای Krabi نقشه پوکت กระบี่ است مقصد گریز کامل در دریای آندامان با صخره های سنگ آهک بسیار زیبا، سواحل زیبا مثل لنگ و راه آهن و بیش از 130 جزایر از جمله معروف ترین - فی کخ و کخ لانا.

هر مسافر جدی من می دانم که لیست خواسته است که رشد می کند طولانی تر، کوتاه تر، هر بار که آنها شیب به منطقه جدید و یا شنیدن در مورد که در آن شخص دیگری بوده است. پس چگونه اولویت بندی دهید؟ اگه تازه (و یا هنوز) امن و یا تازه کشف چه معلق در هوا در بین خواب جذاب و overdeveloped soullessness? آنچه ما می بینیم باید قبل از آن را برای همیشه تغییر? که در آن بهترین تا کمون با طبیعت? چه مقصد کلاسیک تازه داغ هستند؟ مهمتر از همه، که ما تبدیل کنید؟ من این سوالات را به کارشناسان در چندین شرکت بالا پایان سفر قرار داده است. این عوامل فوق بدانید چه آنها، صحبت کردن در مورد نگه داشتن گوش های خود را در منافع مشتریان خود و چشم خود را در ماجراهای آنها در هر گوشه ای از worldwhile نگه داشتن قدردانی سالم برای ورق های خوب و با شکوه جامه و بطری بزرگ کبود است.

Http://www.forbes.com/sites/annabel/2016/12/12/the-10-coolest-places-to-go-in-2017/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

حال Once.ou رزرو کامل است، با استفاده از فرم ورودی وارد کنید. • 1 یک ورودی هر نفر در طول دوره ورود. جاده از طریق ساحل غربی کاهش تقریبا تمام راه را به ساحل Bea کالی. ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. Satangs بخش چهارم 1 هستند و به طور گسترده ای استفاده می شوند. تایلند است مملکت مقصد برای شما انتخاب کنید: ارزش از سایت های تاریخی مانند بانکوک, Ayutthaya, چیانگ مای، و همچنین Sukhothai. مالیات، هزینه ها برای محتوای معاملات شامل نمی شود. سلام آنها را می توان با 2 درایو ساعت از بانکوک, و یا با اتوبوس مطبوع یا راه آهن رسید. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد.