POST

همچنین، مکان های ساحل هستند معمولا بسیار موضعی در راه است که معنای زندگی کم.

مواد غذایی در چنین مکان هایی معمولا ساخته می شوند به طور سنتی به جای نسخه تغییر همان ظرف به اسیر کردن ذائقه های خارجی. همچنین، مکان های ساحل معمولا بسیار موضعی در راه است که معنای زندگی کم است. گوش دادن به صدای دریا و امواج را به طور طبیعی به شهرها وجود دارد حداقل ساختمان و زیرساخت های. تایلند زن و شوهر از سواحل زیبا در کرابی، وجود دارد نه خیلی بازارها اگر هر یک در همه. به عنوان مقصد ساحل معمولا under-commercialized شما بیشتر مواقع برای کسانی که برنامه ریزی یک گریز صرف خواهد شد. فقط به یاد داشته باشید برای قرار دادن در برخی از پرسه زدن آفتاب اطراف با جمعیت کمتر مانع راه خود را. با فضای باز و آزادی به نردبان اطراف بدون نیاز به دوره تایلند. اگر شما عشق به غذاهای محلی، هر کجا که شما بروید سپس ماه عسل ساحل شما حفظ حریم، داشته باشد.

تازه واردان سقوط 16 درصد در ماه دسامبر از سال پیش، پس از تایلند در ماه سپتامبر در اپراتورهای بزرگ از چین در تعطیلات cut-price آوردن مرزهایش شروع اسلاید که گسترش. برخی از تاثیر معطل می تواند در ابتدا 2017 با توجه toKasikorn تحقیقات مرکز شرکت Thailands چين به دنبال تمرکز بر گروه های کوچکتر از بازدید کنندگان هزینه های بالاتر برای تقویت صنعت گردشگری دراز مدت. ناشناخته شدت درد کوتاه مدت است. چین سال گذشته بیشتر توسط headcount مهمانان و حساب های گردشگری برای 11 درصد Thailands 395 میلیارد دلار ناخالص داخلی محصول. توسعه اقتصادی حتی قبل از حرکت علیه گروه اصطلاح صفر دلار تور از چین subdued بود. به عنوان اپراتور تور را برخی از تور پاتایا زمان برای تنظیم بسته "saidPimonwan Mahujchariyawong اقتصاددان در شركت مركز تحقيقات Kasikorn در بانکوک. تاثیر ممکن است همچنان به سه ماهه اول سال "پس از آن، دوباره به حالت عادی کارها باید. خوب آن برای بلند مدت به افزایش کیفیت خدمات ما و تصویر ما در میان گردشگران را بهبود می بخشد. آن کوتاه مدت درد، افزایش دراز مدت است." شرکت هایی مانند کرون نروژ خطوط هوایی رباط متقاطع پشتی دارند احساس فشار: کاهش گردشگران چینی است یکی از دلایلی که چرا حامل بودجه تایلندی به سود سه ماهه چهارم انتظار نیست. گردشگران داخلی از چین اختصاص about438 میلیارد بات (12.4 بیلیون دلار) 1.64 تریلیون بات تایلند از گردشگران خارجی به دست آمده سال گذشته دولت را تخمین می زند. 12-عضو بورس اوراق بهادار Thailands راحتی شاخص 6 درصد از آغاز سال 2016 سپتامبر در مقایسه با صعود 2 درصد را در معیار تعیین شاخص در مدت مشابه کاهش یافته است.

Https://www.bloomberg.com/amp/news/articles/2017-01-17/chinese-tourists-become-a-wildcard-for-thailand-s-growth-outlook شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

اگر شما عشق به غذاهای محلی, اگر شما به دنبال آرامش بخش و آرام گریز سپس ساحل قطعا انتخاب مناسب برای شما است. به عنوان مقصد ساحل معمولا کمتر توسعه یافته که در مقایسه با شهرهای، حداقل ساختمان و زیرساخت وجود دارد. مقصد ساحل هم محل ایده آل برای رفتن برای دریا شنا یا غواصی، مقدار زیادی از مادر طبیعت را دید. شما خودتان در ولگردی و قانونی شکنی خرید و خرید مواد در زمان خود را در وجود دور معطل ماندن به جای رفتن به خرید sprees را پیدا کند. به عبارت دیگر فضاهای باز را برای شما به روزمره وجود دارد چرا که پاسخ به آن، البته، تعطیلات ساحل است. رفتن برای تعطیلات ساحل معمولا دوره، تایلند. با تمام خورشید، شن و ماسه و دریا، بچه ها بزرگ شده زمان به ساختمان وجود هستند نه خیلی بازارها اگر هر یک در همه. شما را بخورند و به دور از این همه بودن را مشاهده کنید.