POST

یک جای خوب برای بازدید است آدم خلق اوج, علاوه بر بسیاری از میراث جهانی، مانند Polonnaruwa تاريخی و ارتفاعات مرکزی به نام چند.

مواد غذایی، رقص، سواحل، و میراث، شما نام آن و اینجا. در حالی که برنامه ریزی برای تعطیلات مینی در سوئیس، Jungfraujoch نه از دست برود. علاوه بر این جالب نقاط دیدنی، خواهد بود موزه هنر هنگ کنگ، هنگ کنگ آکادمی هنرهای نمایشی موزه میراث هنگ کنگ و ارکستر فیلارمونیک هنگ کنگ. سواحل هاوایی زیبا قطعا می تواند استرس خود را کاهش دهد. جزایر کوچک حدود 117 آبراه متصل می شوند. بنابراین همه چیز را که شما می توانید دریافت و تجربه در این کشور است. خوشه این جزایر شش بخش Krabi استان حدود 30 مایلی جنوب شرق پوکت واقع شده است. پارک ایالتی پرچ فورت در نقطه شمالی جزیره آملیا در طول رودخانه آملیا واقع شده است.

کسانی که علاقه مند به غذا های خوشمزه را به سادگی ناامید خواهد بود زیرا آنها قادر خواهند بود برای لذت بردن از معتبر مواد غذایی چینی در اینجا. حالا برای لذت بردن از برخی از شگفت انگیز ساحل اقامتگاههای تفریحی و سرگرم کننده تابستان پاتایا و هون سلام همه را. اگر شما هنوز خود را "جهان موازی" هنوز نرسیده ام، این کاملا نشان جالب قطعا نمی به شود از دست رفته است. امتداد جزائر سلام مي به خصوص، بهترین شانس دیدن این موجودات است توسط غواصی. یک جای خوب برای بازدید است آدم خلق اوج علاوه بر بسیاری از میراث جهانی، مانند ارتفاعات Polonnaruwa تاريخی و مرکزی به نام چند. چشم انداز، البته با شکوه است. سیشل یکی از محبوب ترین نقاط تعطیلات در جهان هم برای honeymooners و خانواده است. آب روشن است که شما می توانید ببینید ماهی عبور تا آنجا که پنجاه متر دورتر از شما است. مراتع دشت بی پایان کشش بیش از صدها کیلومتر با شگفت انگیز حیات وحش مشخصه کنیا و تانزانیا و ارزش بازدید.