POST

زیادی برای انجام در داخل و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد.

هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد.

عکس: مشاورین Nong Nooch گرمسیری باغ گیاه شناسی، پاتایا، تایلند. خبر خوب: اینجا برخی از ایده های از TripAdvisors بالا 15 تعطیلات فعالیت از خود جاذبه های شاخص روند اعلام کرد روز دوشنبه (5 آذر). لیست با بزرگترین افزايش علاقه مسافر با شکوه Sindhu بازار در Sanur اندونزی که دیدم افزایش ترافیک سال در سال 242 درصد است. این بازار تشکیل شده از مغازه های کوچک لذت فروش محلی، تازه تولید و همچنین خرده ریز و سوغاتی، ضربه با مردم محلی و جهانگردان است. در مقام دوم Nacpan ساحل در ال Nido فیلیپین است که بازدید کننده ترافیک پرش 218 درصد از سال گذشته شاهد Nguyen رنگ خیابان در شهر هوشی مین ویتنام دنبال است. مقصد محبوب با گردشگران سنگاپور نیز ساخته شده در لیست از جمله اواسط دره مگامال در کوالالامپور کولا، (15، 92 درصد افزایش)، تپه میمون در شهر پوکت, تایلند (9، 117 درصد افزایش) و Krabi بازار شب آخر هفته در شهر Krabi, تایلند (10, 116 درصد افزایش). لیست کامل به شرح زیر است: 1. Sindhu بازار، Sanur اندونزی 2. Nacpan ساحل، ال Nido، فیلیپین 3.

Http://www.todayonline.com/lifestyle/more-interest-outdoor-markets-and-natural-attractions-among-travellers شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود.