POST

به عنوان نهایی پارک فرهنگی نامیده می شوند، تر٬ هر کودکان (بزرگسالان) است و فانتزی تحقق.

برای دادن ایده از آنچه انتظار تیم Phuket.Dom سخت به بازرسی و بررسی این تورهای فوق العاده کار کرده است: از جزیره-رقص اطراف فی به cruising در چانگ Na به تلویزیون های سواری در ساحل شرقی این جزیره و بیشتر, شما قطعا چیزی برای سلیقه شما در لیست ما را از تور بهترین 10 در پوکت پیدا کنید. لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید. لانه پرنده برداشت اینجا می توانید تا 2000 BSD در بازار آزاد را دریافت! ادامه مطلب... نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. جزیره شانه خروس یا جزیره زمرد قلب آسیا منطقه میانمار اما سفر از پوکت - تایلند شروع می شود. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. جزایر فی + جزیره نوامبر تایلندی توسط تور کرجی کرجی A است که به شما امکان دیدن بیشتر و دریافت کردن در هر توقف.

جنبه جذاب ترین معبد پاگودا آن خانه به شماره طلایی بودا در انواع شمار بود. سحر و جادو در اینجا اتفاق می افتد فکر می کردم اگر مقصد بعدی نوعی نشان سحر و جادو است. اما تر٬ پوکت است هیچ چیز به جز. به عنوان نهایی پارک فرهنگی نامیده می شوند، تر٬ است هر فانتزی (کودکان و بزرگسالان) تحقق یابد. اصطبل خرید بازی بازی های آرکید سرگرمی مراکز جنگل مضمون پارک ها و رستوران های بوفه خانه. اما تمرکز خود را در این پارک می باید در فانتزی پادشاهی نشان می دهد. تولید مشهور جهان و برنده جایزه که روایت داستان جوان، توانا حاکم کامالا توهمات جادویی باله هوایی فشفشه 4 D اثرات عناصر جادویی و حتی فیل نوازندگان آن دختران و پسران در لباس جذاب هستند. در جریان دیدار من این تولید آورده با هم رقص فیل ها, رقصنده در هوا دلقک بدلکاران و آتش بازی، در مرحله. بیداری تا در اوایل صبح روز بعد، با ذهن من هنوز پر با نمایش آیةالله شب قبلی، من در بر داشت خودم را در راه به اسکله.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.deccanherald.com/content/584638/post-phuket.html

دریافت کننده وجه روستا – کاوش سبک زندگی روستاییان کخ مائو – بعد از 10 دقیقه سوار بر خودرو کوچک شما لذت بردن از ناهار خوشمزه بوفه سبک خود را در رستوران خصوصی کخ مائو – شما امکان بازدید از نزدیک با مشاهده کردن نقطه دور – شنا و استراحت جایی دور از جمعیت در کخ نوامبر یا کخ kudzu بازگشت به مارینا پوکت سلطنتی یا خصوصی مارینا در کرابی-کرجی departs اطراف 04:00 pm و مارینا در اطراف می رسد 05:00 pm برای انتقال به رفت و آمد مکرر شما. شروع زود هنگام لذت بردن از جزایر فی "Early Bird X-بزرگ" تور ترجیح می دهند? بسته به محل رفت و آمد مکرر، شرایط آب و هوایی در روز تور و ترافیک، شما به شما رفت و آمد مکرر حدود 1 تا 1.5 ساعت پس از ترک مارینا Phuekt سلطنتی خواهد رسید. لذت بردن از کی جزایر "خاموش توریستی آهنگ" تور کردن مسیر گردشگری – رقص کخ کی جزیره شامل بازدید از بهترین سواحل شمال از لا خان در haem پارک ملی پسر. تفاوت از راه های دیگر هستند... ادامه مطلب... همانطور که ما را به آرامی به تالاب، کروز صخره و مرداب را قبل از شما ظاهر شود تنها در جزر و مد بالا در دسترس، فک خود را قطره. راب جزایر تور سفر صفحه ▾ برای اطمینان از بهترین روز های ممکن و به بهترین برای جلوگیری از جمعیت – شریک ما تور سنگ کخ برنامه سفر تنظیم شده در سنگ است. این معرفی به بخش جنوبی جزیره پوکت ویژگی های بسیاری از جاذبه های بالا، شما با دادن بهترین نمایش ها و ساختمان ها و سواحل در تور نیم پرداخت راحت. اگر شما سفر به جزیره مرجانی و ویلا جزیره توسط کرجی، مقدار زیادی از زمان برای لذت بردن از این paradises جزیره گرمسیری برجسته کنید.