POST

اگر شما مشتاق بیشتر غواصی ما سرعت قایق طول می کشد شما به بهترین صخره های اطراف Kradan کخ و یا فقط در ساحل استراحت.

(لا) وگاس به سبک تایلندی فرهنگی نشان می دهد که می تواند همراه با شام بوفه و صندلی ردیف جلو. 6. مک: صفری. voyaging فوق العاده است اما همه که بسیاری از تورهای ندارد. نمایش 70 دقیقه خود را شامل بند، توهمات فشفشه مانع، اجرای برنامه های هوایی و غیره، به تصویر کشیدن صحنه های از تایلندی اسطوره شناسی و تاریخ باستان جنگ و antics خدایان و افسانه. ما با استفاده از تجربه وسیع خود به شما فقط بهترین تور پوکت و سفر. © 2016 مشاورین LLB کلیه حقوق محفوظ است. تور جزیره کی کخ یک تجربه کاملا جدید را به شما ارائه می دهد. استراحت در ساحل شنا بروید و ترک چاپ پا در ساحل شن و ماسه پودر سفید. لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید. هیچ هزینه پنهان - قیمت شامل مالیات و خدمات اگر نمی خواهید اقامت با تمام آخرین اخبار ما به روز شده لطفا آدرس ایمیل خود را اینجا بنویسید.

حادثه رخ داده در مقابل دریای مروارید رفت و آمد مکرر در Patong تپه. Eakkapop Thongtub سه شنبه 22 نوامبر سال 2016، 10:20 AM راننده اتوبوس گفت: شکست او را به از دست دادن کنترل اتوبوس ترمز. عکس: Eakkapop Thongtub Patong پلیس تصادف در جاده Phra Baramee در 10:23 بعد از ظهر دیروز کجا آن که اتوبوس حامل گردشگران 19 مقابل خوابگاه مروارید دریا سقوط کرده بود گزارش شد مطلع شد. پلیس گفته شد که دو نفر بر روی موتورسیکلت در این حادثه مجروح شده بود. پلیس به رهبری Teerasak Boonsang مجیدی وارد در صحنه با Kusoldharm کارگران نجات يافتن اتوبوس تور است که به بقیه بر روی دیوار مقابل رفت و آمد مکرر. رانندگان دو مجروح شد هنوز در صحنه وقتی پلیس وارد شدند، آنها را به 33 سال سن Nattachai Chanmala و 22 سال سن Ratchanok Masjula کارشناسی ارشد مسافر خود نام بودند. هنگامی که اتوبوس دچار شکست ترمز آقاي Nattachai به بيمارستان Vachira گرفته شده در حالی که خانم Ratchanok به Patong بیمارستان راننده اتوبوس گرفته بود، Uyporn Rattanasang، 51، پلیس که او بشوم، به Patong گفت. او کنترل خودرو از دست داده بیش از به خط مخالف عبور و نزدیک به موتور می دوزند سقوط کرد. Teerasak مجیدی گفت: تمام مسافران اتوبوس در هیئت مدیره آسیبی و حمل و نقل به هتل خود را با وسیله نقلیه دیگری بودند. او گفت این حادثه در حال بررسی است و به سوال طرفین زخمی شدند.

Http://www.thephuketnews.com/phuket-tour-bus-suffers-brake-failure-on-patong-hill-two-motorcyclists-injured-59944.php شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

تا تور شرکت; با مسئولیت محدود در پوکت مشتریان از سال 1997 در مکان های مختلف ما در جزیره پوکت خدمت شده است.  در آمده و پیدا کردن. مقدار زیادی از زمان برای کشف یک جنگل از درختان انجیر هندی چند هزار ساله وجود دارد. استفاده از سفر توسط کرجی است این واقعیت است که آن را می توانید از یک نقطه مورد نظر به بعد سریع تر گزینه های. همچنین ماجراجویی تورهای مانند قایقرانی، قایق سواری در کوه پیمایی فیل در انتظار شما جهت اکتشاف... انتخاب اضافی VIP کروز. 4-فی جزایر + جزیره بامبو توسط کرجی محبوب ترین همه تور پوکت. بالا 10 بهترین فروش تور پوکت 1. اگر شما مشتاق غواصی بیشتر قایق سرعت ما شما را به بهترین صخره های اطراف کخ Kradan طول می کشد یا فقط استراحت در ساحل. "حتی اگر شما در پوکت برزیلی مهمان هستید محفوظ است می تواند" وانت و بازگشت با مینی ون مطبوع به هتل خود را.