POST

یافتن سوسمار مانیتور بزرگ قدم زدن در اطراف و خرچنگ زاهد گوشه نشین میلیون در ماسه های خزنده.

ما متوقف می شنا بروید، پرش کردن قایق و گرفتن عکس. جای بسیار خوبی برای استراحت در ساحل, رفتن برای شنا و یا سر از به آب برای غواصی بیشتر! پوکت است چیزهای زیادی برای مشاهده شده و تجربه که آن طول می کشد یک متخصص فنون جنگی خوب آن را همه در و از پیش برنامه ریزی. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. بهترین سفر طبیعت پوکت "قایق سواری + صبا + فیل کوه پیمایی" در خلیج سدیم چانگ است. جیمز باند جزیره با قایق های Longtail با قایق رانی یک تور اطراف خلیج سدیم چانگ در یک قایق های سنتی تایلندی دم دراز. صخره لوده وار – بهترین و جالب ترین محل برای غواصی با صخره های رنگارنگ و ماهی. آب بسیار روشن را می بینید زندگی دریایی در دریا بسیار آسان می کند، آسمان برای غواصی...

من در زمان کشتی از پوکت و رزرو محل اقامت من در دان فی فی. همانطور که کشتی نزدیک جزایر فی فی، من در هیبت مرموز فی فی Leh. جزیره Phi Phi Don بسیار توریستی است. بارها بسیاری از مغازه ها رستوران ها و کیوسک های فروش تور وجود دارد. آن جزیره زیبا با صحنه حزب بزرگ. من نشان می دهد مصرف پرسه در کوچه به انجام کمی پنجره خرید قبل از رزرو تور قایق به خلیج مایا. گزینه های زیادی وجود دارد بنابراین شما یک فرصت برای پیدا کردن یک معامله و یا چانه زدن. من به پایان رسید تا رزرو تور جزیره هشت ساعت در قایق سنتی طولانی. آن که به معنای کمتر گردشگران در قایق من ارزانتر از تور قایق سرعت و کمتر مردمی است! من تو را دیدم ده ها تن از قایق سرعت uncomfortably شلوغ عنوان نسبت به فی فی Leh.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://tinyhousegiantjourney.com/2016/11/30/maya-bay/

غار حرا – آتش دانها و قدم به دنیای ماقبل تاریخ! مک: صفری. گردشگری در دان فی قادر به اجاره یک قایق برای دیدن نقطه زیبا بیرونی مانند مایا خلیج خلیج سارا لو کوو پله Hing Klang شتر سنگ وایکینگ غار یا تایلند جزیره باید. لذت بردن از جزیره Kradan & Moog "با نام تجاری جدید" تور کخ Kradan – کخ Moog غواصی و تور گشت و گذار با نام تجاری جدید و منحصر به فرد است. اما در حال حاضر، برق... تور سفر تور برای هر افرادی است که نیاز به کشف این محل مراتب نهان ساخته شده است. شما می توانید پیدا بزرگ مانیتور مارمولک قدم زدن در اطراف و خرچنگ زاهد گوشه نشین میلیون در ماسه های خزنده. مایا خلیج است که واقعا یک مکان با شکوه است! هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه.