POST

راب جزایر – فرار از آن لذت ببرید تمام تور ترکیبی از شن و ماسه پودر باکره سفید و کریستال دریا روشن به نظر می رسد مانند تبلیغات رویای.

انجام آنچه شما دوست ترین. چیزی جزایر و تورهای فی مقاصد برای گشت و گذار و غواصی روز سفر speedboats مدرن می تواند پوشش مسافت های طولانی تر در زمان کوتاه از قایق های معمولی بزرگتر است. Krabi چانگ Na و پوکت نیست... ادامه مطلب... شما می خواهم به کتاب خط? ادامه مطلب... "حتی اگر شما مهمان در پوکت برزیلی محفوظ باشد می تواند" •Chang Na خلیج "جیمز باند" فی فی جزایر "Early Bird X-بزرگ" جزایر •Similan "Early Bird" •Kradan e Moog جزیره •Surin جزایر grok جزایر •Kam جزایر لذت اصلی باند و فراتر از تور Phang Na خلیج تور به ارمغان می آورد شما در وسط مناظر چشم انداز خیره کننده از Phang آنگا خلیج تایلند. بازگشت به سلطنتی قی مارینا – کرجی Kradan کخ – departs Moog کخ در اطراف 04:00 و وارد مارینا پوکت سلطنتی در حدود 05:30 pm برای انتقال به رفت و آمد مکرر شما.

این چگونه مراکز اینتر با یکدیگر است. و اگر شما در مرکز خرید سیام معیار سپس رتبهٔ Sealife بانکوک (که قبلا سیام اقیانوس جهان) از دست ندهید. آدرس: B1 و B2 طبقه سیام معیار, 991 راما 1 جاده Pathumwan زمان 10330 بانکوک تایلند: روزانه باز (10 صبح تا 9 شب) قيمت: 1200 THB دیگری جای بسیار خوبی برای بازدید از کاخ سلطنتی تابستان که رویالز استفاده می شود به صبحانه / چای. من خیلی در پست Ayutthaya, اگر شما مشتاق شده وجود دارد پس از اتمام scribbled. حالا این کاخ و محل شگفت انگیز است. چگونه برای رسیدن به: راه آهن و جاده آن طول می کشد حدود 2 ساعت از بانکوک ریلی و یا جاده متصل. Wat Mahathat Ayutthaya یکی دیگر از قسمت های بالاترین برای مسافران و آب ماجراجویان ورزشی. اگر شما به فکر دادن را امتحان کنید به زیر آبی یا غواصی، سپس این محل ایده آل برای تبادل adventue ممکن است. پوکت، جزیره بسیار بزرگ به اکتشاف است.

Https://www.tripoto.com/trip/things-to-do-in-thailand-in-5-days-abhinav-deb-5847fc75b94f3 شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

بنابراین شما می توانید ببینید چگونه جمع آوري مواد است که لاستیک های خارج از جاده و قایق لاستیکی شما خواهد شد سوار شدن گذشته از آموزش حدود استقامت خود را سفر سفر به مزرعه لاستیک محلی شامل. کوه های سنگ آهک و جزایر mangroves و آب زمرد سبز احاطه شده. تاتی قفقاز مجوز 34 / 00136 ما از سال 1997 در مکان های مختلف ما در جزیره پوکت خدمت به مشتریان شده است. بازحمت حرکت کردن فیل + صفری روز کامل تجربه داشتن تعطیلات در پوکت بخش مهمی از این کوه پیمایی فیل است... همچنین، دو کلاس بسته قایق سواری در طبقه بالا و پایین طبقه وجود دارد. از طریق دیدن مناظر اصلی و با کمک راهنمای انگلیسی زبان شما نیز کمی بیشتر از درک درستی از فرهنگ و تاریخ از پوکت به دست آورید.  شما را به پیاده روی که در آن او را پیاده طی اکتشاف جنگل پشت ساحل و حتی جایی که سحر و جادو فیلم هالیوود خوشحالیم. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه. جزایر راب – فرار از آن همه تور ترکیبی از شن و ماسه پودر باکره سفید و شفاف دریا می رسد تبلیغات رویای لذت ببرید. اگر شما مشتاق غواصی بیشتر قایق سرعت ما شما را به بهترین صخره های اطراف کخ Kradan طول می کشد یا فقط استراحت در ساحل.