POST

این خدمات عبارتند از پیاده روی مسیر امتداد رپیدز سفید آب و هوایی کابل خودرو است که بالاتر از رودخانه عبور در کابل بزرگ شش.

جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده.

کافه در فراوانی اینجا و فسیلی پوسته ساحل نزدیک همراه با ببر غار Templeboth محبوب در میان گردشگران به دنبال اضافه کردن لمس فرهنگ به سفر خود را ثابت کند. از پارک ملی Bokkharani دارای جنگل های انبوه است که خانه را به انواع خطر انقراض پرنده و حیوان گونه pitta Gurney را از جمله پرنده دقیقه با شکم زرد است که در پارک همراه با تنی چند از دیگر زندگی لوکس و feathered. ساحل پوسته های فسیلی 40 میلیون سال سن فسیل های یافت شده در ساحل نام درستی تنها هنگامی که جزر و مد کم است و این محل ایده آل برای اقامت برای کسانی که با کودکان و یا که علاقه به موضوع سفر قابل مشاهده هستند. بهترین راه برای رسیدن به ساحل پوسته های فسیلی سفر songthaew 20 دقیقه از Krabi شهر است. کلاه Nopparat Thara ملی پارک کلاه Nopparat Thara پارک ملی یکی از بهترین نمونه هایی پارک ملی در منطقه است و آن اکثریت خط ساحلی Krabi را همراه با حدود 80 جزایر فی فی از جمله. بازدید کنندگان می توانید پارک طولانی دم قایق، قایق رانی، به عنوان بخشی از تور سازمان یافته و یا برای کسانی که واقعا برای ماجراجویی، جیپ استخدام به کشف آن را به بخش خصوصی به دنبال کشف. ببر تایلند معبد غار است که مترادف معابد و زیارتگاه ها و Krabi مستثنی نیست. معروف ترین معبد در منطقه خارج از Krabi شهر واقع شده است و می توانید آن را با سهولت یا پای پیاده و یا با محلی songthaew رسیده. معبد غار سنگ آهک است که بديهايى جنگل ساخته شده بود و آن نام مشتق شده از سنگ نزدیک است که در شکل پنجه ببر با پنجه چاپ تعبیه شده در سنگ خود را تنظیم.

Https://www.hotels.com/articles/ar001569/krabi-sightseeing-guide-visit-notable-attractions-and-landmarks/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد.