POST

بسیاری از هتل ها ارائه بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و دیگر فعالیتهای.

گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد.

از غواصی غواصی، سنگ نوردی، دریا قایقرانی را چهار دوچرخه سواری، چیزی که Krabi به ماجراجویی پناهجویان ارائه وجود دارد. برای فعالیت بیشتر در کرابی، اینجا را کلیک کنید. .. سهام به چیدن کوه Samui یا Krabi برای ماه عسل می آید آن است به احتمال زیاد که Samui شرط برنده شدن! با بسیاری از عاشقانه برای انجام کارها در جزیره Samui, شما می تواند تعطیلات عجیب و غریب که شما می توانید تصور کنید. دفعات بازدید: پیشنهادی: سفر زیبا سواحل در تایلند شما نیاز به بازدید از الان غذا A 10 ناقص است اگر شما نه طعم طعم منحصر به فرد است که محل ارائه کرده است. وقتی که می آید به مواد غذایی، مهم نیست که اگر آن Krabi و یا کوه Samui. شما تا رسیدن به تجربه ناهار خوری افسانه در هر دو پایان!... سهام کوه Samui: Samui غذایی مجموعه ای از غذاهای آماده با انواع گیاهان و ادویه جات معطر طعم و بو دادن معنی.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://traveltriangle.com/blog/koh-samui-vs-krabi-infographic/

هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است.